Середня загальноосвітня  школа  №184 м.Києва

     Офіційний  сайт

 
 

Результати участі учнів у олімпіадах

 




 

Результати участі учнів школи в районних олімпіадах

з базових предметів у 2019-2020 н.р.

 

ПІБ учителя, який підготував учня

Предмет

Прізвище, клас,
місце переможців

Плющ О.О.

Біологія

9-А Магаровський Микита    ІІІ
11-А   Юнашев Артем           І
11Б  Циганкова Євгенія        ІІІ

Закревська  В.М.

Біологія

8-А    Грабар Дар’я               ІІІ
10
Мішина Поліна             І

Губрій О.С.

Зарубіжна література

11-А Ражев Вадим             ІІІ

Мішина А.С.

Зарубіжна література

7-Б Добровінський Дмитрій  ІІІ
7-А Нотич Павло                   ІІІ
10-А Мішина Софія               ІІІ
10-А  Корчинський Максим   ІІІ
10-Б  Павловська Єлизавета ІІІ

Печонкіна І.М.

Зарубіжна література

7-В  Жук Сніжанна                ІІІ

Васильченко Л.В.

Правознавство

10-А Лисенко  Тетяна         ІІІ

Мішина О.А.

Історія

8-А    Грабар Дар’я               ІІ
8-А   Іванов Микита              ІІ
9-В  Купріянчук  Арсеній    ІІІ
10-А  Мішина Поліна            І
10-Б Павловська Єлизавета  ІІІ

Доценко Т.А.

Педагогіка та психологія

10-А Червінська Ірина          ІІІ
11-А Шкляр  Олександр       ІІ
11-Б Пасічник  Даная           І

Леміш А.М.

Англійська мова

10-А  Спірідонова Анна           ІІІ

Доценко Т.А.

Образотворче мистецтво

7-В Мойсієнко  Віталіна     ІІІ
8-А  Головацька Маргарита  ІІ

Туліка Д.Д.

Географія

8-В  Зінчук  Олександр         ІІІ

Риссамакіна Т.В.

Географія

10-Б Цирюк  Максим             ІІІ

Грома Л.С.

Українська мова та література

8Мішина Поліна              ІІ
10-Б Павловська Єлизавета  ІІ
11-А Ражев Вадим                ІІ

Івченко Л.П.

Українська мова та література

8-А    Грабар Дар’я               І
10-Б Павловська Єлизавета  ІІ

Шатурська О.М.

Хімія

7-В Книш  Дарія                  ІІ
7-В  Жук Сніжанна               ІІІ

 

     

 

Результати участі учнів школи в районних олімпіадах

з базових предметів у 2017-2018 н.р.

ПІБ учителя, який підготував учня

Предмет

Прізвище, клас,
місце переможців

Рогуцька Н.М.

Біологія

8Мішина Поліна І

Донська О.О.

Біологія

9-А Юнашев Артем І
10-А Шкарбан Поліна ІІІ
11-Б Романюк Олег ІІ

Килихевич О.В.

Зарубіжна література

7-А Бородай Валерія ІІ

Мішина А.С.

Зарубіжна література

8-А Леоненко Владислав І
11-А Доброгівська Наталія ІІ
11-Б Ворушило Олена ІІ

Васильченко Л.В.

Інформатика

4-В Трончук Юлія ІІ

Мішина О.А.

Історія

8Грибова Олександра ІІІ

Доценко Т.А.

Педагогіка та психологія

11-Б Макаренко Дар’я ІІ
11-А Алексєєнко Олександра ІІІ

Васильченко Л.В.

Правознавство

9-А Ражев Вадим ІІІ
10-А Воєводін Олександр ІІІ

Доценко Т.А.

Образотворче мистецтво

8-А Мішина Поліна І

Ткаченко Г.П.

Образотворче мистецтво

11-Б Левченко Світлана ІІІ

Дитинко Н.П.

Українська мова та література

7-Б Волошина Ірина ІІІ
8-А Леоненко Владислав ІІІ

Грома Л.С.

Українська мова та література

8Мішина Поліна ІІ
8-А Леоненко Владислав ІІІ
9-А Ражев Вадим ІІІ
11-А Доброгівська Наталія І

Чернишов А.В.

Фізична культура

11-Б Дерменжі Єгор ІІІ

Шатурська О.М.

Хімія

7-Б Матвієнко Богдан ІІІ

 

 

 


 

 

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:

Публічна інформація

Елементи дистанційного навчання
(під час карантину)

Прийом до 1-го класу

Експерименти

Шкільне життя

Пам’ятаємо

Опитування
Оцініть сайт
Всего ответов: 324

Користувачі онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні  посилання:

Сайти  вчителів:

Донська О.О.

Пономаренко Н.В.

Магаровська М.С.

Івасів І.Ю.

 

Субботська О.І.

 

Атестація  вчителів:

Мішина А.С.

 

Проніна О.М.

 





Copyright MyCorp © 2020